Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

NONESERVER.COM aşağıda NS olarak geçicektir. NS web sitesi tasarım, kodlama ve teknoloji üzerine kişisel haber ve yazıların bulunduğu bir blog sitesidir.

Sitedeki Bağlantılar: NS‘de bulunan harici bağlantılar tarafımızca yerleştirilmiştir. Bağlantıların içeriklerini takip etmediğimiz için sorumluluk kesinlikle bağlantı sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri ziyaret etmesi tamamen kendi insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı: NS tarafından yazılan yazıların ve NS tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

  • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
  • Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılıcaksa noneserver.com kaynak olarak gösterilmelidir.
  • Yazı içerikleri internette kullanılıcaksa aşağıdaki linklerin herhangi biri yazının altına yada sitenize yerleştirilmelidir.

İletişim: Sitemizde uygulanan Kullanım Koşulları ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize iletisim@noneserver.com adresinden veya sitemizin iletişim sayfası üzerindeki form aracılığıyla iletebilirsiniz.